Haber

Yiğit Demirel ve şehit Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi için mevlit okutuldu

Rize’de kale direğinin devrilmesi sonucu yaşamını yitiren Çaykur Rizespor’un altyapı oyuncusu Yiğit Demirel ve 11’inde ofisinde silahlı saldırı sonucu şehit olan Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi için mevlit okudu. Aralık 2018.

Rize Sahil Camii’nde düzenlenen programda Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okundu, Yiğit Demirel ve Altuğ Verdi ile tüm şehitler için dualar edildi.

Mevlide’de, Yiğit Demirel’in babası Uğur Demirel, Vali Yardımcısı Gülhani Ozan Sarı, Belediye Başkan Yardımcısı Muhittin Aydın Bilsel, Rize Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Müftüsü Naci Çakmakçı, İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı İbrahim Turgut, Yiğit Demirel çok sayıda katıldı. vatandaşlar arkadaşlarıyla katıldı.

Programa katılanlara cami çıkışında meyve suyu ve pasta ikram edildi.

7 Aralık’ta antrenman öncesi Mehmet Cengiz Tesisleri Altyapı Futbol Sahası’na kale direğinin düşmesi sonucu ağır yaralanan Yiğit Demirel, tedavi gördüğü Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 10 Aralık’ta hayatını kaybetti.

Polis memuru İsmail Hakkı Sarıcaoğlu’nun 11 Aralık 2018’de Rize İl Emniyet Müdürlüğü binasındaki ofisine silahlı saldırısı sonucu yaralanan Altuğ Verdi, kaldırıldığı hastanede yapılan müdahaleye rağmen şehit oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu