Haber

Sakarya protokolünden 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBU) Rektörü Prof.

Alemdar mesajında, zaman ve mekan gözetmeksizin özveriyle çalışan, kamuoyunun gerçek ve tarafsız haber alması için pahalı katkılarda bulunan tüm basın çalışanlarına teşekkür etti.

Mesleğin gerektirdiği etik ve ahlaki kurallar doğrultusunda, temel ve sorumlu habercilik anlayışıyla görevlerini özveriyle yerine getiren basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Alemdar, gazetecilere çalışmalarında başarılar diledi.

CHP İl Başkanı Keleş de 10 Ocak’ın Türk basın tarihi açısından değerine işaret etti.

Basının gerçeğe ulaşmasında ve kamuoyunun gerçek anlamda tarafsız bilgi edinmesine yardımcı olmasındaki büyük değerini vurgulayan Keleş, medya emekçilerinin gününü kutladı.

SUBU Rektörü Sarıbıyık, güçlü bir sivil toplum için toplumları aktif olarak doğru haberlerle beslemenin çok değerli olduğuna dikkat çekti.

Basın emekçilerinin gerçek haber peşinde koşarak ülkelerin demokratik mekanizmalarını güçlendirdiklerini belirten Sarıbıyık, gerçek ve güvenli habercilik için canla başla çalışan tüm basın emekçilerinin gününü kutlayarak, iş hayatlarında başarılar diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu