Haber

Pelin Akil, Geldiği Sınırsız Yoruma Öfkeli Yanıt Verdi!

Anıl Altan ve kızlarıyla birlikte minnettar bir ailenin resmini çizen Pelin Akil, bir takipçisinin bitmeyen yorumları karşısında sessiz kalmadı. Akil’in takipçisine verdiği müthiş cevap yüreklerimizi eritti! ?

Anıl Altan’la hayatını birleştiren Pelin Akil, kızları Alin ve Lina’yla içler acısı bir aile tablosu çiziyor sanırım biliyorsunuz.

Birbirlerine olan aşkları ve mutlu aile tablolarıyla her zaman imrenilen bu çift, zaman zaman sosyal medya zorbalıklarından da nasibini alıyor. Ancak dergiye olabildiğince malzeme vermemeye çalışan ve kendi küçük dünyalarında yaşayan bir çiftten bahsediyoruz.

Pelin Akil, geçtiğimiz günlerde cahillerin hedefi oldu ve Akil’in bu fotoğrafları bazı ahlak bekçileri tarafından eleştirildi.

Ayşe Tolga ise söz konusu yorumlara verdiği yanıtla takdir topladı…

Kızlarıyla birlikte Lizbon tatilinden fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Pelin Akil, yine ukala yorumların hedefi oldu.

Bir takipçisi, “Kızlar anneniz kaçtıktan sonra muziplik yapmayın. Allah Anıl’a sabır versin” yorumunu yaptı…

Pelin Akil ise bu yoruma çok güzel bir yanıt verdi!

İşte Akil’in cevabı…

‘Kendini salıveren, saçını tarayan, her şeyini çocuklarına adayan bir kadın değilim ben. Çünkü kendimi seviyorum. İçimdeki minik Pelin, ‘Ben de buradayım’ diye haykırıyor.

Bir kadının anneliğini, evliliğini, hayatının herhangi bir alanını sorgulamaya yerimiz olmadığını ne zaman öğreneceğiz?

Ne düşünüyorsun?

sefaatli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu