Teknoloji

iPhone 15 ve iPhone 15 Pro aynı kameraya sahip olacak

Eylül ayı yaklaşırken ABD merkezli teknoloji devi Apple ile ilgili haberlerin sayısı artıyor. Bunun nedeni, iddia edebileceğiniz gibi, iPhone 15 dizi yaklaşıyor ve sızıntılar artıyor. Günler geçtikçe, her şey amiral gemisi telefonlarla ilgili daha fazla bilgi gün ışığına çıkıyor. En son haberler iPhone 15 ve iPhone 15 Plus ile ilgili.

Son birkaç yıldır Apple, temel modeller ile Pro modeller arasındaki uçurumu genişletmeye çalışıyor. Bunun en net örneği iPhone 14’te bulunan 12 MP ana arka kamera iken iPhone 14 Pro’da yer alıyor. 48MP ana arka kamera varolmaya. Ancak iPhone 15 ailesi, kafa karıştıran bazı özelliklerle donatılacak gibi görünüyor. Çünkü habere göre iPhone 15 ve iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modellerinde ana arka kamera bulunuyor. aynısıkullanacak.

Temel modellerdeki ana arka kamera 48 MP’ye çıkar

Hong Kong merkezli yatırım şirketi Haitong International bünyesinde çalışmalarını sürdüren Analist Jeff Pu, Apple’ın iPhone 15 ve iPhone 15 Plus hakkında konuştu. 48MP çözünürlük Ayrıca bu kamera sensörünün seleflerine göre daha gelişmiş olacağını iddia eden bir ana arka kamera olacağı iddia edildi. Ancak Jeff Pu’ya göre daha fazla ışıkYakalama kapasitesine sahip olan bu sensör, iPhone 15 ve iPhone 15 Plus’ın üretiminde gecikmeye neden olacak.

Bu iddiaların gerçeği yansıtıp yansıtmadığı eylül ayındaki etkinlikte belli olacak. Ancak Jeff Pu, Apple’ın iPhone 15 Pro modellerinde fiziksel olmayan tuşlar kullanıyor vazgeçtiğini ilk söyleyen oldu. Bir sonraki adımda, bu argüman, farklı kaynaklar tarafından de tanıtıldı. Bu yüzden iddia dikkat etmeye değer . Eğer iPhone 15 için planlar içindeyseniz bu bilgiyi değerlendirebilirsiniz.

selim-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu