Yaşam

Bomba iddia: 8 ay önce evlenen Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç boşanma kararı aldı

Oyuncu Demet Özdemir ile müzisyen Oğuzhan Koç , geçen yıl ağustos ayında görkemli bir düğünle nikah masasına oturdu. Bir süredir evlilik krizlerinden bahseden çiftten daha kötü. haberlergelmek.

BÖLÜNEN İDDİALARI

İlgili Makaleler

Oğuzhan Koç Kendisiyle evliliğinde yaşadıkları sorunları çözemeyen Demet Özdemir, Zekeriyaköy’deki bekar evine döndü. Boşanma kararı alan ve bunun için harekete geçen çiftin bugün ortak açıklama yapması konuşuluyor.

DEMET ÖZDEMİR KONUTTAN ÇIKTI

Ağustos ayında nikah masasına oturan çiftin 1-2 aydır evliliklerinde kara bulutların olduğu ve çiftin sık sık sorun yaşadığı öne sürüldü. Teze göre; Teknik direktör, beyin sarsıntısı nedeniyle doğum günü partisi vermek istemeyen oyuncu için yakın arkadaşları kutlama düzenledi. Bu durumdan hoşlanmayan Özdemir, Koç’un bazı tavırlarından da rahatsız oldu. Tartışma büyüyünce Özdemir, eşiyle eve dönmek yerine arkadaşı Saadet Özsırkıntı’nın evine gitti.

“HER EVLİLİKTE SORUNLAR VARDIR”

Haberin ardından sessizliğini bozan Demet Özdemir, evliliğindeki krizi kabul ederek, “Her evlilikte sorunlar olur. Bu bizim özel hayatımız ve çok hassas bir konu. Herkesin saygı duymasını istiyorum. evden de çıkmadı, bu şu anda doğru değil.” Başrolünü Oğuzhan Koç’un oynadığı sinemanın galasına katılmayan Demet Özdemir, ayrılık tezlerini bir kez daha gündeme getirdi.

Kaynak: Snob Magazine / Ecem Altan – Magazine

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu